KURS: Kurs Pewności Siebie dla Kobiet

Sprawdzam

Bernard Jastrzębski odkrywa tajemnice swojego sukcesu.

20 kwietnia 2012

 

Wielką przyjemnością było dla mnie spotkanie z Bernardem Jastrzębskim – video, które dedykuję czytelnikom mojego bloga zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących metod prowadzenia biznesu w czasach turbulencji.

Krótko o Bernardzie Jastrzębskim:
Aktywną działalność w branży MLM prowadzi od 1993 roku. Współtworzył pierwszą polską firmą MLM, wrocławski AMEXIM, w której w ciągu trzech miesięcy, zbudował czterotysięczną sieć dystrybutorów. Następnie podjął współpracę ze szwedzkim Oriflame, w ramach którego zbudował kilkutysięczną strukturę. Pomysłodawcą i współtwórca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych dedykowanych branży Marketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Współzałożyciel Direct Marketing Academy. Właściciel firmy szkoleniowej OLOKUN. Aktualnie założyciel firmy AMBRA GROUP.

Dziękuję Bernardowi za uwrażliwienie mnie na słowa, których używamy i które nieświadomie mogą wprowadzać naszego rozmówcę w stan niepewności.

Anna Kokocińska Bernard Jastrzębski Wywiad MLM
Anna Kokocińska Bernard Jastrzębski Wywiad MLM

Z wywiadu dowiesz się :

– jak radzić sobie z negatywnym odbiorem branży MLM i czy warto używać tego określenia,
– jak ważne jest otoczenie ludzi z którymi współpracujesz,
– jakie metody rekrutacji są najskuteczniejsze,
– jak radzić sobie ze zjawiskiem opadającej energii.

Podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami jak i pytaniami na które chciałbyś uzyskać odpowiedź od najlepszych w branży.

 

 

8 thoughts on "Bernard Jastrzębski odkrywa tajemnice swojego sukcesu."

 1. Ja też staram się nie mówić MLM na początku, łatwiej mówić, Marketing Wielopoziomowy, lub wielopokoleniowy, ta nazwa tłumaczy więcej niż MLM.
  Co do lisa i jeża, to genialne porównanie, a Bernard udzielił kilka ważnych wskazówek, więc polecam ten wywiad liderom, szczególnie świeżym.

  Dziękuje ci Aniu, za wywiad, kiedyś mam nadzieje, że i ja będę mógł tobie udzielić i dać kilka wskazówek osobą, które będę chciały je poznać.

  Czekam na kolejny wywiad 🙂

 2. Liderzy MLM – 3 najważniejsze wg mnie cechy lidera, które wyłowiłem z tego wywiadu – ETYKA, COACHING , SŁUCHANIE
  Bardzo ciekawa rozmowa, gratuluję Aniu!

  1. Dokładnie tak, Paradoksalnie więcej słuchać mniej mówić:)

 3. Fajny wywiad 🙂 Czekam na więcej, tylko pls zainwestuj w mikrofony krawatowe, albo jakiś jeden lepszy – dźwięk będzie wyraźniejszy i będzie się lepiej słuchało 😉

 4. Świetny wywiad, Bernard zwrócił uwagę i potwierdził, że bycie DOBRYM słuchaczem jest potężnym narzędziem w biznesie 🙂
  Całkowicie się z tym zgadzam i zapraszam wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się lepiej wyłapywać z wypowiedzi innych prawdziwe treści do wysłuchania szkolenia z Umiejętności Empatycznego Słuchania. Relacja z wykładu znajduje się na portalu http://sukcesosobisty.pl/umiejetnosc-empatycznego-sluchania/

  pozdrawiam
  Anna Maria Dębniak

 5. Hej. Widzę, że masz świetna strone. Bardzo ciekawa. Sporo uzytecznych informacji. Pozdrawiam Klementyn

Comments are closed.