KURS: Kurs Pewności Siebie dla Kobiet

Sprawdzam

Jakie są 3 kroki do sukcesu w MLM? – odpowiada Marek Olejniczak.

5 lutego 2012

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego i wartościowego wywiadu z Markiem Olejniczakiem. Marek jest koordynatorem “Miasta Szkoleń” , trenerem NLP oraz praktykiem MLM.

Z Markiem spotkałam się z Warszawie na niezwykle inspirującym szkoleniu o strategiach działania w branży. Szkolenie prowadził bardzo energetyczny niemiecki Lider – jeden z większych mistrzów negocjacji, jakich dane było mi poznać.

Teraz posłuchaj co Marek Olejniczak mówi o 3 krokach do sukcesu w MLM.

 

 

24 thoughts on "Jakie są 3 kroki do sukcesu w MLM? – odpowiada Marek Olejniczak."

    1. Moim celem jest popularyzowanie MLM nie w teorii lecz w praktyce. Dlatego też praktyków na tej stronie będzie wielu oj wielu 🙂

  1. Aniu, dostarczasz super ciekawe wywiady. Trzymaj tak dalej. Pozdrawiam

    1. I w tym właśnie rzecz Andrzeju. Pokazywanie praktyków, którzy swoimi sukcesami udowadniają że można zdziałać wiele w MLM!

    1. Dziękuję Michał. Również polecam ten wywiad i cieszę się, że przypadł Ci do gustu:)

    1. Dziękuję Grażynko. Czekam z niecierpliwością na Twoje wpisy o podróżach!

  2. Aniu super. Edukacja jest bardzo ważna a tym bardziej w takiej branży jak MLM, Może “narzekacze” kiedyś zrozumieją, że prawdziwą piramidą jest praca na etacie, a zwłaszcza etaty w korporacjach. Czekam na następne wywiady . Gorąco Pozdrawiam

    1. Cieszę się, że myślimy podobnie:) Osobiście uważam, że dla pewnej grupy ludzi etaty istnieją i istnieć muszą podobnie jak biznesy tradycyjne. Gdy trzeba zmienić coś w aucie wybieramy się do mechanika gdyby on zajął się MLM byłoby ciężko… Fantastyczne jest to, że mamy WYBÓR i to my decydujemy o stopniu naszej wolności i niezależności – w MLM stopień ten jest bardzo wysoki dlatego go popularyzuję:)

  3. Aniu dzękuje za b.d. wywiad z Markiem O.jestem w jego drużynie Pozdrawiam Wszystkich MLM i przyszłych MLM

  4. Widać, że z każdym kolejnym wywiadem rozwijasz skrzydła! Bardzo fajnie prowadzisz, precyzyjnie zadawane pytania. Pokazujesz innym, jak to powinno wyglądać! Życzę Ci jak najszybszego rozwoju, masz predyspozycje do zostania prawdziwym Liderem MLM i to już wkrótce. Życzę Ci szybkich awansów i więcej takich osób jak Ty w zespole!
    Do zobaczenia w Warszawie, pozdrawiam. 😉

    1. Dziękuję Ci za ciepłe słowa. Poza Warszawą można mnie też spotkać w Poznaniu oraz wszędzie tam gdzie są ludzie, którzy myślą przedsiębiorczo i chcą działać wspólnie w moim zespole:) Życzę Tobie również sukcesów:)

  5. Dziękuję za możliwość oglądania tego wywiadu, słuchałem jego szkoleń w Mieście Szkoleń. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  6. Solidnie zrobiony wywiad gratuluję. Sam Pan Olejniczak też wyszedł bardzo rzeczowo. Z niecierpliwością czekam na kolejne tego typu materiały.

  7. Wywiad z Markiem to narazie najlepszy wywiad o tematyce MLM i promowaniu liderów Marketingu Sieciowego.Tak Trzymaj.Pozdrawiam

  8. Pani Anno miłym słowem służę zawsze 🙂

    Zgadzam się z Panem Gustawem, to jeden z najlepszych wywiadów o tematyce MLM.

  9. dobry, mniej dobry….ważne że jest…Jesteśmy w Polsce jeszcze tak daleko za… w używaniu M.L.M jako podstawowego czy nawet dodatkowego źródła dochodu, że każdy artykuł, wywiad czy jakakolwiek wzmianka o M.L.M służy całemu społeczeństwu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że na wyciągnięcie ręki jest skuteczny i opierający się “kryzysowi” sposób na życie, a przynajmniej na podreperowanie swojego budżetu domowego. Gratuluję więc autorce pomysłu no i oczywiście zaangażowania …

  10. Witam! Szczerze powiedziawszy interesowałem się wcześniej MLM ale szybko rzuciłem to na rzecz freelancingu i typowego zarabiania z reklam. Powiem Ci Aniu, że chyba dzięki Tobie zainteresuję się bardziej tą tematyką. Bardzo ciekawy wywiad, o Marku Olejniczaku oczywiście słyszałem wcześniej więc tym milej widzieć wywiad z Nim na Twoim blogu.

    Powodzenia!

Comments are closed.