KURS: Kurs Pewności Siebie dla Kobiet

Sprawdzam

“Prawie”robi wielką różnicę- Zastosuj Sekrety Vipów MLM./ Webinar.

13 lipca 2012

Przejechałam setki kilometrów, spotykałam się z najlepszymi Liderami  branży MLM .  Wypiliśmy niezliczoną ilość kubków kawy, rozmawialiśmy długo, po kolei odsłaniali sekrety dzięki którym dziś są w miejscu w którym niejedna osoba bardzo chciałaby być…

Nagraliśmy całkiem sporo dobrego materiału, który odmieni Twoje spojrzenie na branżę MLM. Materiały możesz obejrzeć w formie wywiadów na moim blogu.

Postanowiłam zebrać to co najcenniejsze, wyłonić z godzinnych rozmów to co od razu możesz wdrożyć do swojego biznesu.

Z pomocą przyjaciół udało się zorganizować mój DEBIUTANCKI WEBINAR na którym było ponad 130 osób, co chwilę dołączali nowi ludzie… jednak z powodu burzy, błyskawic przecinających niebo – moje połączenie internetowe nie wytrzymało napięcia, pomimo moich trudności technicznych – obecni w pokoju goście czekali i byli razem ze mną – dziękuję im za to:)

Jeśli Tobie nie udało się być z nami – mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Obejrzyj nagranie- Podziel się ze mną swoją opinią w komentarzu.

 

 

5 thoughts on "“Prawie”robi wielką różnicę- Zastosuj Sekrety Vipów MLM./ Webinar."

  1. Aniu, mnie osobiście bardzo się podobało, jesteś urodzoną mówczynią, po za tym mówiłaś same przydatne rzeczy, zwłaszcza dla osób które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym Biznesie, dzięki wielkie.

  2. Anno gratuluję pierwszego Webinaru.
    Ucząc się od takich liderów jak osoby wymienione na webinarze ( i stosując ich wskazówki ) – wielki sukces jest tylko kwestią czasu.

    1. Dziękuję Robercie. Dokładnie tak – bo tylko czas jest tym co odróżnia ludzi sukcesu od tych którzy dopiero idą w jego kierunku.

Comments are closed.