KURS: Kurs Pewności Siebie dla Kobiet

Sprawdzam

Zbuduj świetne samopoczucie dzięki metodom Ayurvedy.

 

Widzisz osoby tryskające energią do tego godzące wiele ról biznesowych i życiowych. Czujesz wewnętrznie, że chciałabyś mieć więcej energii, witalności i dobrego samopoczucia?

Chcesz uwolnić stres i czuć, że to co robisz na co dzień Ci służy.

 

Przez wiele lat szukałam naturalnych metod by mieć w sobie więcej spokoju i czuć się lepiej w świecie pełnym presji i pośpiechu. Jako ambitna osoba w związku z nadmiarem obowiązków, pracy i zadań nabawiłam się zaburzeń somatycznych, które utrudniały mi codzienne fukcjonowanie. Rozwiązaniem, które mi pomogło  i dzięki któremu wprowadziłam więcej równowagi i  harmonii do swojego życia jest starożytna wiedza ajurwedyjska.

 

AYURVEDA w drodze do wewnętrznej młodości i witalności

Konsultacja Wewnętrzny dobrostan pomoże Ci, jeśli:

  • chcesz polepszyć swoje samopoczucie i mieć więcej energii, dzięki zadbaniu o siebie w sposób holistyczny
  • Stres jest dla Ciebie dużym wyzwaniem i chcesz go zminimalizować

Wspólnie znajdziemy źródło napięcia jak i rozwiązania, dzięki którym uwolnisz stres i poczujesz się lepiej w swoim ciele i umyśle.

 

W czym pomoże Ci Ayurveda?

 

Najstarszy na świecie holistyczny system dbania o siebie zwany Wiedzą o życiu wywodzący się z Indii. Ayu w sanskrycie to Wiedza a Veda to życie. Ayurveda upatruje przyczyn naszego złego samopoczucia w nie służącym nam stylu życia jak i niedopasowanych aktywnościach i stylu żywienia do naszej energii urodzeniowej. Wszystko co nam nie służy, tworzy toksyny zwane Ama a ich nagromadzenie w ciele oraz umyśle tworzy obraz współczesnego zestresowanego i pozbawionego radości i energii człowieka.

 

Wspólnie przepracujemy Twój stres oraz źródło złego samopoczucia. Celem konsultacji jest to by powróciła do Ciebie dobra energia i wewnętrzny spokój, poczucie lekkości i zdrowia.

Chcę

ŚWIETNE SAMOPOCZUCIE I dużo energii.  Poznaj etapy naszej konsultacji

 

Dokonamy analizy dominujących energii w Twoim ciele fizycznym i umyśle Otrzymasz ode mnie dokładne wskazówki co do stylu życia, który Ci służy,rodzaju aktywności fizycznej dostosowanej do Twojego stylu energetycznego.

 

Wzbogacisz się o zalecenia dotyczące codziennych mikro nawyków, które wpłyną na makrozmiany w Twoim samopoczuciu.

 

Zalecenia ayurvedyjskie obejmują etap analizy tego, co Ci nie służy oraz ustalenie wielu małych kroków, które doprowadzą Cię do wewnętrznego dobrostanu.

 

Korzyści dla Ciebie aby zaoszczędzić czas i pieniądze:

 

  • Dzięki tej konsultacji zmieni się wiele w Twoim życiu, przede wszystkim lepiej zrozumiesz siebie
  • Zyskasz wiedzę, która pomoże Ci lepiej zarządzać swoją energią
  • Podniesiesz swoją świadomość co ułatwi Ci wprowadzenie korzystnych dla Ciebie zmian

 

Ayurveda pomogła mi odzyskać witalność i harmonię oraz polepszyła moje zdrowie. Dzięki niej poukładały mi się brakujące puzzle w dotychczasowej wiedzy dotyczącej zdrowego stylu życia.

 

Kim jestem

 

Jestem trenerką mentalną oraz  certyfikowaną w Indiach konsultantką Ayurvedy – najstarszego na świecie systemu holistycznego wspierającego zdrowie człowieka na wielu poziomach: mentalnym, fizycznym i duchowym.  W swej praktyce łączę  wiedzę starożytną z nowoczesnymi metodami pracy z umysłem. W zakładce o mnie poznasz moją biografię oraz rekomendacje osób, które doświadczyły na sobie wyników pracy ze mną.

 

Dowiesz się jak znaleźć równowagę między intensywnym stylem życia a potrzebą czasu dla siebie

Zbudujesz swój personalny Dobrostan

 

Doświadczysz długotrwałego wzrostu witalności

Odnajdziesz harmonię mimo pośpiechu

 

Dzięki zaleceniom ajurwedyjskim i praktykom mentalnym

Wprowadzisz zdrowe nawyki

 

Efektywnie zintegrujesz zdrowe nawyki do swojego codziennego życia

 

 

 

 

 

Inwestycja w Twój wewnętrzny dobrostan zwraca się wielokrotnie a jej efekty to świetne samopoczucie.

Cena 300zł