KURS: Kurs Pewności Siebie dla Kobiet

Sprawdzam

Jacek Walkiewicz – “Pełna moc możliwości” osobisty wpis.

18 marca 2013

Siła, magia?

Jednym tchem obejrzałam przesłany przez znajomą film psychologa Jacka Walkiewicza – zamieszczony na youtube. Uwielbiam ten styl przekazu gdy z jednej strony myślę wow! on mówi o mnie! a z drugiej śmieję się do łez..  jakież to oczywiste ale jak cudnie ujęte!

Film Pana Jacka Walkiewicza, który bije rekordy popularności youtube po 2 h ponad 12000 wyświetleń w tej chwili ponad 180 0000 odsłon!

Czego dotyczy film?

Doświadczanie życia, smaku radości, smutku, wolności….
Spełnianie marzeń, realizacja celów oraz kalkulacje opłaci się, warto…?

Film bliski mojemu podejściu .. oraz pewnemu przełomowi w moim osobistym życiu.

Któregoś pięknego słonecznego dnia  zaniosłam do biura prezesa dużej firmy w której pracowałam wypowiedzenie.. nie mając 100% pewności, że rozwiązanie biznesowe i sposób życia który wybieram uda się.. To był przełomowy moment w moim życiu, kiedy przejęłam ster i kontrolę nad swoim życiem nadając mu taki kierunek, dzięki któremu zyskałam najcudowniejsze z doświadczeń…

To był też krok od którego zaczęłam podejmować coraz odważniejsze decyzje mając świadomość, że jedyną osobą która może wprowadzić moje życie na wyższy poziom jestem tylko ja!

Dziś mieszkam na południu Francji i wiem, że życie jest tylko jedno i sami tworzymy jedyny najwspanialszy dla siebie scenariusz. 

Film dedykuję tym którzy mają dystans do siebie oraz chcą świadomie tworzyć i przeżywać swoje prawdziwe JA.

Jak mówi Walkiewicz, Życie nie jest dziełem przypadku.. w życiu nic samo się nie przydarza.
Doświadczasz to czego chcesz doświadczać!

Obejrzyj a swoim spojrzeniem podziel się proszę ze mną w komentarzu.

Ps. W każdej chwili możesz skontaktować się ze mną oraz dołączyć do mojego teamu wypełniając formularz w zakładce Współpraca.

4 thoughts on "Jacek Walkiewicz – “Pełna moc możliwości” osobisty wpis."

 1. Świetna osoba! Film już widziałem 2 razy, i w wolnej chwili do niego powrócę pewnie kilka razy! Doskonały przykład, że trzeba zacząć, gdy inni stoją w miejscu, trzeba ruszyć do przodu i wykorzystać szansę, która w tej samej chwili pojawia się dla wielu ludzi, w tym samym czasie 🙂 Pozdrawiam Aniu, i cieszę się, że są takie osoby, które potrafią same wziąć życie w swoje ręce i pisać wymarzony scenariusz, wprowadzając w trakcie pełno ciekawych epizodów 🙂

  Przemek Furman

 2. Dużo mądrych rzeczy opowiada,zabawnie i czytelnie. To udowadnia, że nauka może być pozytywna, przyjemna. Warto się czegoś nauczyć i czerpać inspiracje od takich osób.

  Pozdrawiam 🙂

 3. Rewelacyjne Podzieleniem sie Doswiadczeniem, jak zarowno Pokazuje ze nie ma Przypadkow w swiecie i slowo “udalo” sie jest poparte strategia, dzialaniem i jeszcze raz dzialaniem.
  Takich Kilka slow Otwiera oczy jak rowniez Glowy, ale co my z Tym zrobimy ?
  czy skorzystamy z tej wiedzy ?
  czy stwierdzimy ze to wszystko znamy i nie musimy sie uczyc oraz wrocimy do starych schematow ?
  Nie mozemy robic codzienie Tego samego i oczekiwac innych rezultatow.
  Dziekuje Aniu ze podzielilas Sie tak Swietnym Materialem!

 4. Film robi niesamowite wrazenie. Z jednej strony prostota i humor a z drugiej nieograniczona głebia przekazu ktora wywraca aktualny model świata do góry nogami. Powinnismy zaczynac dzien od tego materialu, z pewnościa szybciej dochodzilibysmy do realizacji swoich zamierzen.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *