KURS: Kurs Pewności Siebie dla Kobiet

Sprawdzam

Szkolenie “Planowanie Celów” dla ludzi z charakterem!

15 października 2012

Zostałam oszukana!Oszustwo! Zostałem oszukany.    

Czy wiesz kto tak mówi? Najczęściej ludzie, którzy nie realizują swoich własnych życiowych celów ale są skazani na realizację celów kogoś innego…

Już 16 października o 21:00 zapraszam Cię na otwarte szkolenie ” Planowanie celów” .

Poprowadzi je na moje zaproszenie Daniel Kubach –  Polski biznesmen, multimilioner, inwestor, anioł biznesu, członek wielu prestiżowych organizacji, w tym Business Centre Club. Z wykształcenia psycholog zarządzania.

 

Szkolenie “Planowanie celów” z pewnością pomoże Ci w uświadomieniu sobie istoty skutecznego planowania, a następnie pozwoli Ci na komfortowe działanie. Dowiesz się między innymi:

– jak skutecznie planować tydzień,

– jak istotne jest planowanie i zarządzanie swoim czasem.

– jak wyznaczać cele,

– jak formułować cele  życiowe, długo- i krótkookresowe.

Myślisz, że to co przed chwilą przeczytałeś to od lat znany i powtarzany banał? Nic bardziej mylnego! O tym, że trzeba planować swój czas wie chyba każdy, ale mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ile przy tej okazji popełnia błędów…

“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.” Brian Tracy

Aby zostać uczestnikiem szkolenia polub wpis który czytasz oraz wejdź na stronę www.sekretysukcesumlm.pl i przybij swoją obecność./ jeśli już zostawiłeś swój mail przy okazji poprzednich wydarzeń – otrzymasz również link do pokoju konferencyjnego na swoją skrzynkę/.

Do zobaczenia!

 

2 thoughts on "Szkolenie “Planowanie Celów” dla ludzi z charakterem!"

  1. Każdy, kto ze mną współpracuje wie, że wiele czasu podczas szkoleń i spotkań grupowych poświęcam na umiejętność stworzenia dla siebie systemu pracy.

    Wiąże się to z planowaniem strategicznych działań i wypełnienie 80% czasu przeznaczonego na pracę właśnie na te najważniejsze czynniki warunkujące sukces. Trzeba też wiedzieć, co daje 80% wyników, i zdawać sobie sprawę z tego ZA CO FIRMA nam PŁACI.

    Co z tego, że ktoś dużo pracuje, jeśli nie robi tego co trzeba? W MLM płacą nam za wyniki, a nie za czas poświęcony na pracę.

    Jeśli więc ktoś ma problem, powinien być na tym spotkaniu, i powinien przedyskutować plan pracy ze swoim up-line.

    Ja też chętnie przyjdę na szkolenie, bo zawsze można dowiedzieć się czegoś więcej, i robić swoje jeszcze lepiej. Polecam!

  2. Byłem kiedyś na takim szkoleniu, które uświadomiło mi że wcale nie trzeba dużo pracować aby osiągnąć cel, grunt to dobra organizacja pracy.

Comments are closed.